اخبار تکنولوژی

کامل ترین قاب های سری آیفون 11 از برند اسپیگن

شرکت اسپیگن با معرفی همزمان محافظ های آیفون های سری 11 امکان خرید قاب آیفون 11 پرو مکس و سایر مدل های جدید اپل را برای خریداران این محصولات فراهم نمود.

قطعا برای همه ما معرفی محصولات جدید اپل جذاب است و اگر شما یکی از خریداران سری آیفون های 11 باشید به خوبی اهمیت محافظت از این گوشی هوشمند فوق العاده را میدانید. به همین علت است که کمپانی اپل یکی از شرکای تجاری خود را یک شرکت طراحی و تولید کننده کیس و قاب محافظ گوشی معرفی کرده است تا کاربران بدون سردرگمی بهترین انتخاب را برای محاظت از آیفون خود داشته باشند. این کمپانی پارتنر اپل شرکت کره ای-آمریکایی «اسپیگن» است.

شرکت اسپیگن یک شرکت طراحی و تولید کننده لوازم جانبی موبایل و کامپیوتر است که سال های زیادی را در این حوزه فعالیت می کند. عمده تولیدات اسپیگن را کیس ها و محافظ های گوشی ها و تبلت ها تشکیل می دهند اما اسپیگن در زمینه طراحی و تولید لوازم جانبی های برقی مانند شارژر وایرلس، پاوربانک، شارژر دیواری، کابل شارژ و … نیز فعالیت دارد و یکی از تاثیر گذاران بازارهای آی تی جهانی است.

در حوزه تولید قاب و کیس گوشی های هوشمند شرکت های بسیاری وجود دارند که فعالیت می کنند اما اکثر آن ها عمده تمرکز خود را بر روی طراحی ظاهری محصولات خود می گذارند؛ در این بین کمپانی اسپیگن را به جرات می توان تنها تولید کننده این صنعت دانست که به صورت مهندسی شده و پس از انجام آزمایشات بسیار، محصولات نهایی خود را معرفی می کند. در شرکت اسپیگن مهندسین و تکنسین های بسیاری وجود دارند که محصولات نهایی را از نظر کیفیت فنی و ظاهری مورد آزمایش قرار می دهند تا محصول نهایی با استانداردها مطابقت داشته باشد. به همین علت است که از اسپیگن می توان به عنوان بهترین محافظ برای گوشی نام برد.

دیدگاهتان را بنویسید