اخبار تکنولوژی

بررسی سری آیفون ۱۱ از دید سایت‌های معتبر دنیای فناوری

کارشناسان زبده سایت های «ورج»، «تک کرانچ» و «انگجت» علی رغم دیدگاه های متنوع نسبت به پرچمدارهای جدید کوپرتینو، در یک نقطه با هم توافق دارند: سری آیفون ۱۱ به لطف دوربینی پیشرو و باتری قدرتمند شانس بالایی برای اغوای خریداران دارد.
ورج: بهترین دوربینی که دنیای موبایل به خود دیده
سال قبل «نیلی پتل»، کارشناس سایت ورج Smart HDR دوربین آیفون XS مکس را به خاطر کاهش کنتراست و رنگ های یک دست، به باد انتقاد گرفت. اپل برای جبران این مشکل نه فقط تعداد سنسورها، بلکه الگوریتم پردازش تصویر گوشی جدیدش را هم تا حد چشمگیری بهبود بخشیده است.

وایرد: ساخته شده از مواد پریمیوم
افسون دوربین سه گانه کمتر از ورج روی وایرد اثر کرده و هرچند کارشناس این سایت هم بر کیفیت بالای ماژول تصویربرداری صحه می گذارد اما نقدهایی را نسبت به دقت رنگ آن مطرح کرده است.

وال استریت ژورنال: شارژدهی طولانی که برایش جان می دادیم
آیفون ۱۱: این گوشی یک روز کامل نقش موبایل اصلی من را ایفا کرد. علی رغم استفاده از ایمیل، تماس های تلفنی زیاد، گشت و گذار فراوان در اینستاگرام و توییتر در ساعت ۲۳:۳۰ هنوز ۱۵ درصد از شارژ باقی مانده بود. هرچند اپل وعده یک ساعت شارژدهی بیشتر نسبت به آیفون XR را داده بود اما آیفون ۱۱ با یکبار شارژ ۱۳ ساعت و ۲۰ دقیقه ویدیوهای یوتیوب را پلی می کند که فقط ۲۰ دقیقه از مدل XR بیشتر است.

تک کرانچ: آیفون ۱۱ پر فروش می شود
«متیو پانزارینو»، سردبیر تک کرانچ هم در بررسی سری آیفون ۱۱ روی گفته های ورج در مورد بالانس بهتر کنتراست و رنگ بعد از ارتقای الگوریتم های HDR صحه می گذارد.

نیویورک تایمز: حالا زمان به‌روز کردن گوشی آیفون است
اپل در سری جدید پرچمدارهای خود دوربین سلفی ۷ مگاپیکسلی را به ۱۲ مگاپیکسل ارتقا داده است. همچنین دوربین سلفی حالا دامنه دید گسترده تری دارد و این عوامل باعث شده کارشناس نیویورک تایمز هم مثل دیگر منتقدان از کیفیت تصاویر سلفی ابراز رضایت کند.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید